Login
Du er i: Hjem > Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Identifícate

Online Live Darts Spill

Dagens planlagte konkurranser

Dagens planlagte konkurranser 24/11/2017 Trykk for å forstørre

Bundesliga 17/18 (1)

Austria
Hjemmelag:

DC Rocco 1

(PICANTE 1, Oberösterreich)

VS

Bortelag:

DC 2000

(DC 2000 / 1, Niederösterreich)

Tid:
19:30:00
Hjemmelag:

Die Giftgrünen

(IMBISS Z.METER 2, Niederösterreich)

VS

Bortelag:

Team Waldviertel

(KIRCHENWIRTIN 1, Niederösterreich)

Tid:
19:30:00

Bundesliga 17/18 (2)

Austria
Hjemmelag:

DC Rocco 1

(PICANTE 2, Oberösterreich)

VS

Bortelag:

DC 2000

(DC 2000 / 2, Niederösterreich)

Tid:
19:30:00
Hjemmelag:

Die Giftgrünen

(IMBISS Z.METER 1, Niederösterreich)

VS

Bortelag:

Team Waldviertel

(KIRCHENWIRTIN 2, Niederösterreich)

Tid:
19:30:00

Pinzgau Champions

Austria
Hjemmelag:

DC Schwarzach 2

(DC SCHWARZACH, Salzburg)

VS

Bortelag:

DC Chaos

(STEINBERGSTADION, Salzburg)

Tid:
08:00:00

Hessenliga Elite

Germany
Hjemmelag:

Die Huett ,Frankfurt

(DIE HUETT_5, Hessen)

VS

Bortelag:

Zum Rabbennest , Dh.

(ZUM RABENNEST, Hessen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

Ditos , Leun

(DITO'S_2, Hessen)

VS

Bortelag:

Bistro Ilios, Herbon

(BISTRO ILIOS_2, Hessen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

Im Segment , Fulda

(IM SEGMENT_2, Hessen)

VS

Bortelag:

KrombacherE2.Giessen

(KROMBACHER ECK_3, Hessen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

Kennedys Pub, Bruchk

(KENNEDY'S PUB_2, Hessen)

VS

Bortelag:

KrombacherE1.Giessen

(KROMBACHER ECK_5, Hessen)

Tid:
20:00:00

3ª CAT GRUPO A

Portugal
Hjemmelag:

CAFÉ CENTRAL

(CAFÉ CENTRAL, Leiria)

VS

Bortelag:

MILÉNIO

(MILENIO BAR, Leiria)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

CAFÉ KALIM 1

(C. MADEIRA-KALIM, Leiria)

VS

Bortelag:

SCHOOL 1

(SCHOOL LOUNGE, Leiria)

Tid:
22:30:00

4ª CAT GRUPO A

Portugal
Hjemmelag:

ENIGMA TEAM

(ENIGMA BAR, Leiria)

VS

Bortelag:

KALINADAS

(C. MADEIRA-KALIM, Leiria)

Tid:
23:00:00

4ª CAT GRUPO B

Portugal
Hjemmelag:

ESPONJAS

(CAFE MARTINS, Santarém)

VS

Bortelag:

S.C.BARQUINHA

(S.C.DA BARQUINHA, Santarém)

Tid:
21:30:00

Gaya Win Grupo A

Portugal
Hjemmelag:

Bebederu's

(BEBEDERU`S, Braga)

VS

Bortelag:

Cruzeiro

(CRUZEIRO , Braga)

Tid:
20:00:00

LIGA PROFESIONAL

Spain
Hjemmelag:

PLAYDARTS

(PLAY 2, Pontevedra)

VS

Bortelag:

N.CENTRAL PARK

(N.C.PARK 3, Barcelona)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

LA BANDA DEL RICKY

(BAR RICKY 1, Huelva)

VS

Bortelag:

THE ITALIAN JOB

(DERBY BAR, Provincia di verona)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

MEDINA

(TRASTERO, Valladolid)

VS

Bortelag:

DARTSZONE

(LA CALA 1, Barcelona)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

CUBILLAS ELITE

(CUBILLAS 1, Huelva)

VS

Bortelag:

BARBANTIA

(LAS VEGAS, CoruÑa)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

PA PAM TEAM

(ELS ARCS TGN, Tarragona)

VS

Bortelag:

ES TALLE

(ES TALLE, Baleares)

Tid:
21:30:00

LIGA MASTER 1

Spain
Hjemmelag:

XTREME RINCON YAROAN

(RINCON RADIKAL 3, Huelva)

VS

Bortelag:

C.S.I.CALIFORNIA

(CALIFORNIA 2, Burgos)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

LOS PROBLEMATICOS

(CASA VICTORIA, Huelva)

VS

Bortelag:

BAR AXULAR-IRATXOAK

(IRATXOAK IDARTS, Gipuzkoa)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

BIZKAIA TEAM

(TU CASA TOUCH, Bizkaia)

VS

Bortelag:

BREOGAN

(BREOGAN 3, Lugo)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

GUAZADARTS

(ENKUENTRO 1, Almería)

VS

Bortelag:

CAFE BAR ANDEN

(CAFE BAR ANDEN3, Pontevedra)

Tid:
21:30:00

LIGA MASTER 2

Spain
Hjemmelag:

PUZZLE-CPCZ

(PUZZLE-A-81, Zamora)

VS

Bortelag:

MEDIEVAL

(MEDIEVAL, Murcia)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

DIMARMO

(CAF.DIMARMO 1, Huelva)

VS

Bortelag:

XTREME CORDOBA

(PASAJE, Córdoba)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

CAN MANOLO

(TRAMUNTANA, Baleares)

VS

Bortelag:

XTR RINCON RADIKAL

(RINCON RADIKAL 3, Huelva)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

MIRANDA

(MIRANDA 1, Huelva)

VS

Bortelag:

VALDEORRAS DARTS

(UNION BAR 3, Ourense)

Tid:
21:30:00

LIGA COMBO 1ª

Spain
Hjemmelag:

descansa

(ALMACEN, Barcelona)

VS

Bortelag:

PEÑA A

(BAR PEÑA, Barcelona)

Tid:
20:30:00

LIGA P.AMIGOS DE JON

Spain
Hjemmelag:

LOS TARAHALES

(CHEMY BAR 1, Gran canaria)

VS

Bortelag:

FU HAO

(FU HAO, Gran canaria)

Tid:
10:00:00
Hjemmelag:

FU HAO

(FU HAO, Gran canaria)

VS

Bortelag:

LOS TARAHALES

(CHEMY BAR 1, Gran canaria)

Tid:
11:00:00

LIGA MASTER 3

Spain
Hjemmelag:

NUEVA CARTEYA

(NUEVA CARTEYA 1, Barcelona)

VS

Bortelag:

ALDER

(ALDER 3, Araba)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

RINCONCITO DARDERO

(RINCON DARDERO 1, Huelva)

VS

Bortelag:

LA MORENETA

(BAR LA MORENETA, Barcelona)

Tid:
21:30:00

LIGA MASTER 2

Spain
Hjemmelag:

PUZZLE-CPCZ

(PUZZLE-A-81, Zamora)

VS

Bortelag:

MEDIEVAL

(MEDIEVAL, Murcia)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

CAN MANOLO

(CAN MANOLO, Baleares)

VS

Bortelag:

VALDEORRAS DARTS

(UNION BAR 3, Ourense)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

MIRANDA

(MIRANDA 1, Huelva)

VS

Bortelag:

XTREME CORDOBA

(PASAJE , Córdoba)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

XTR RINCON RADIKAL

(RINCON RADIKAL 1, Huelva)

VS

Bortelag:

DIMARMO

(CAF.DIMARMO 1, Huelva)

Tid:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-3

Spain
Hjemmelag:

GUAZADARTS 1

(ENKUENTRO 1, Almería)

VS

Bortelag:

CANDILEJAS SOUL

(CANDILEJAS 2, Málaga)

Tid:
21:00:00

ONLINE CRIKET-501 44

Spain
Hjemmelag:

ISOTOPOS

(JAOS, Valladolid)

VS

Bortelag:

TERTULIANOS

(LA TERTULIA, Valladolid)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

ATAQUINES CITY

(LA RONDA, Valladolid)

VS

Bortelag:

PLANCTON

(PLANCTON, Valladolid)

Tid:
21:30:00
Hjemmelag:

LOS CHORIS

(CASAMARIA, CÁceres)

VS

Bortelag:

HELL DARTS

(PLANCTON, Valladolid)

Tid:
21:30:00

LIGA ORO

Spain
Hjemmelag:

AVENIDA

(AVENIDA, Zaragoza)

VS

Bortelag:

FRAGA

(FRAGA, Zaragoza)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

ESCALON

(EL ESCALON, Teruel)

VS

Bortelag:

CHAPLI

(CHAPLIN, Zaragoza)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

NAGASAKI

(NAGASAKI_E, LeÓn)

VS

Bortelag:

PASIONDART

(VELEZ, Valladolid)

Tid:
21:00:00

LIGA PLATA

Spain
Hjemmelag:

VELEZ 9

(VELEZ2, Valladolid)

VS

Bortelag:

ALFAJARIN

(P ALFAJARIN, Zaragoza)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

SITIO

(EL SITIO, Zaragoza)

VS

Bortelag:

UT LAMUELA

(UNITEDTEAM MUELA, Zaragoza)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

MACHADO

(MACHADO, Soria)

VS

Bortelag:

K-PRICHO

(K-PRICHO, LeÓn)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

VINOMAGRAB

(PAPI, Teruel)

VS

Bortelag:

CAPRY

(CAPRY, Teruel)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

D.POET

(THE DRUNKEN POET, Zaragoza)

VS

Bortelag:

LOS HALCONES

(BAR EL MOLI, Lleida)

Tid:
21:00:00

LIGA BRONCE

Spain
Hjemmelag:

WALLACE

(WILLIAM WALLACE, Zaragoza)

VS

Bortelag:

GAME OVER

(GAME OVER, Lleida)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

G.MANZANA

(GRAN MANZANA, Zaragoza)

VS

Bortelag:

BASKET

(BASKET1, Zaragoza)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

CAPRY B

(CAPRY 2, Teruel)

VS

Bortelag:

LA CARCAVA

(LA CARCAVA, Zaragoza)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

MARVELOUS1

(MARVELOUS, Zaragoza)

VS

Bortelag:

RANA 2000

(RANA, Zaragoza)

Tid:
21:00:00

BE Challenge Finale

Germany
Hjemmelag:

SchnickSchnack 1

(SCHNICKSCHNACK_1, Bremen)

VS

Bortelag:

Brückenschänke 2

(BRUECKENSCH_2, Rheinland-pfalz)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

Irish Pub 1

(IRISH PUB_2, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

Brückenschänke 1

(BRUECKENSCH_1, Rheinland-pfalz)

Tid:
20:00:00

35.WEC Final 3 24.11

Germany
Hjemmelag:

JUMANJI

(MSB-EMD_04, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

BLONDY

(TIME OUT_2, Niedersachsen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

CORD

(MSB-EMD_04, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

Nobody

(MSB-EMD_04, Niedersachsen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

FREDDY

(MSB-EMD_04, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

MÖLLI

(EMSKRUG_1, Niedersachsen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

THE BAUER

(DC B.E. RELOA_1, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

WOLTI

(TIME OUT_1, Niedersachsen)

Tid:
20:00:00
Hjemmelag:

MADDIN

(EMSKRUG_1, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

DANIEL

(BACHMANNS_1, Niedersachsen)

Tid:
20:12:00
Hjemmelag:

OPA

(MSB-EMD_04, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

BERNI

(TIME OUT_1, Niedersachsen)

Tid:
20:12:00
Hjemmelag:

IroFriese

(MSB-EMD_04, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

TUAGOR

(DC B.E. RELOA_1, Niedersachsen)

Tid:
20:12:00
Hjemmelag:

TATI

(TIME OUT_2, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

Stoyke

(SCHULTES GASTHOF, Niedersachsen)

Tid:
20:12:00

RED DRAGON CUP ET1

Germany
Hjemmelag:

HEXE

(HEXASTIABLE_1, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

MARKUS

(BUERGERSTUBE, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:00:00
Hjemmelag:

JACKY

(KUERTEN 40_1, Nordrhein-westfalen)

VS

Bortelag:

JASMIN

(KUERTEN 40_2, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:00:00
Hjemmelag:

MAX

(HEXASTIABLE_2, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

ANDY

(LATERNCHEN_2, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:00:00
Hjemmelag:

HEXE

(CLUB A.D.RUHR_1, Nordrhein-westfalen)

VS

Bortelag:

PATRICK

(CLUB A.D.RUHR_1, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:00:00
Hjemmelag:

AXEL

(LATERNCHEN_2, Nordrhein-westfalen)

VS

Bortelag:

BLACKTAXI

(CLUB A.D.RUHR_3, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:10:00
Hjemmelag:

NIK

(CLUB A.D.RUHR_1, Nordrhein-westfalen)

VS

Bortelag:

JOERG

(KUERTEN 40_1, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:10:00
Hjemmelag:

PIWI

(CLUB A.D.RUHR_2, Nordrhein-westfalen)

VS

Bortelag:

DORNI

(BUERGERSTUBE, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:10:00
Hjemmelag:

MANU

(BISTRO ZUGLUFT , Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

BINE

(LATERNCHEN_2, Nordrhein-westfalen)

Tid:
19:20:00

ZIDRUS-PIPO

Spain
Hjemmelag:

ZIDRUS

(BAR NAUTILUS 1, Portalegre)

VS

Bortelag:

PIPO

(CAN ROSETA, Illes balears)

Tid:
21:30:00
Tider vist etter følgende lokal tid:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players Den Beste Fellesskap av Dartspillere