Login
Du er i: Hjem > Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Identifícate

Online Live Darts Spill

Dagens planlagte konkurranser

Dagens planlagte konkurranser 26/05/2018 Trykk for å forstørre

Bundesliga 17/18 (1)

Austria
Hjemmelag:

DSV Darting Aces

(DSV DARTINGACES1, Oberösterreich)

VS

Bortelag:

DSV 14/1 Wels

(CAFE 14-1 5, Oberösterreich)

Tid:
19:30:00

Bundesliga 17/18 (2)

Austria
Hjemmelag:

DSV Darting Aces

(DSV DARTINGACES2, Oberösterreich)

VS

Bortelag:

DSV 14/1 Wels

(CAFE 14-1 6, Oberösterreich)

Tid:
19:30:00

2ª CAT GRUPO B

Portugal
Hjemmelag:

CDC 1

(C.D. CASCAIS, Lisboa)

VS

Bortelag:

STARDUST GRELHADOS 2

(OS GRELHADOS, Setúbal)

Tid:
17:00:00

1ª CAT. (1º A 6º)

Portugal
Hjemmelag:

STARDUST GRELHADOS 1

(OS GRELHADOS, Setúbal)

VS

Bortelag:

MARUJOS A (P DESIGN)

(CLUBE DE SETAS 2, Setúbal)

Tid:
17:00:00

1ª CAT. (7º A 12º)

Portugal
Hjemmelag:

TOPAS 1

(CAFE STRESS, Lisboa)

VS

Bortelag:

BCNDARTS/MEIO CHEIO

(ROYAL CAFFÉ, Leiria)

Tid:
19:00:00

4ª CAT. (4º A 6º)

Portugal
Hjemmelag:

YELLOW AZIMUTH

(YELLOW AZIMUTH, Leiria)

VS

Bortelag:

CORETO XANGAI

(CORETO BAR 1, Setúbal)

Tid:
19:00:00

5ª CAT. (5º A 8º)

Portugal
Hjemmelag:

LAGENSES

(CASA DAS LETRAS, Lisboa)

VS

Bortelag:

MARUJOS C (P DESIGN)

(CHAVE D'OURO, Setúbal)

Tid:
18:30:00

LIGA CRICKET G-14

Spain
Hjemmelag:

L@S TUMBA AGUJAS

(COMUNEROS, Burgos)

VS

Bortelag:

89 RULES

(BURGER POOL, Burgos)

Tid:
08:00:00

PLAY OFF GRUPO A

Spain
Hjemmelag:

N.C. PARK PICHI

(N.C.PARK 1, Barcelona)

VS

Bortelag:

B. VALMAR TATU

(BRASERIA VALMAR, Barcelona)

Tid:
17:46:00
Hjemmelag:

N. CARTEYA JUANMA

(NUEVA CARTEYA 3, Barcelona)

VS

Bortelag:

MALAGA

(BAR MALAGA, Barcelona)

Tid:
17:46:00

PLAY OFF GRUPO B

Spain
Hjemmelag:

B.VALMAR RUBIO

(BRASERIA VALMAR, Barcelona)

VS

Bortelag:

8 MILES

(BAR 8 MILES, Barcelona)

Tid:
17:45:00

PLAY OFF GRUPO C

Spain
Hjemmelag:

LA MORENETA

(LA MORENETA, Barcelona)

VS

Bortelag:

N. CARTEYA GABRIEL

(NUEVA CARTEYA 2, Barcelona)

Tid:
17:45:00

Hütt Bac. Cup Finale

Germany
Hjemmelag:

LIZZY

(DIE HüTT_06, Hessen)

VS

Bortelag:

REBELL

(DIE HüTT_06, Hessen)

Tid:
20:30:00
Hjemmelag:

NOSSEK

(DIE HüTT_06, Hessen)

VS

Bortelag:

GREGOR

(DIE HüTT_05, Hessen)

Tid:
20:30:00
Hjemmelag:

AJUP

(DIE HüTT_06)

VS

Bortelag:

ANDI

(DIE HüTT_05)

Tid:
20:40:00
Hjemmelag:

CHRIZZO

(DIE HüTT_05)

VS

Bortelag:

SATURN

(DIE HüTT_05, Hessen)

Tid:
20:40:00
Hjemmelag:

WUSCHEL

(DIE HüTT_06, Hessen)

VS

Bortelag:

TRIPPLER

(DIE HüTT_06, Hessen)

Tid:
20:50:00
Hjemmelag:

EURO

(DIE HüTT_05)

VS

Bortelag:

BACIBEAR

(DIE HüTT_06, Hessen)

Tid:
20:50:00
Hjemmelag:

HERR PES

(DIE HüTT_06, Hessen)

VS

Bortelag:

BABSY

(DIE HüTT_05)

Tid:
21:00:00
Hjemmelag:

FRA

(DIE HüTT_06, Hessen)

VS

Bortelag:

MAVERICK

(DIE HüTT_06, Hessen)

Tid:
21:00:00

Happy Weekend 26.05.

Germany
Hjemmelag:

STEFFI

(MALZTENNE_01, Bayern)

VS

Bortelag:

THE COBRA

(MALZTENNE_01, Bayern)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

FRIEBI

(BIERSTIEFEL_02, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

ERAY

(SMOKEY JOE_03, Niedersachsen)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

PANIKPAULA

(ROHRECK_04, Berlin)

VS

Bortelag:

TOBI

(JENSEITS_01, Niedersachsen)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

Chrizzly

(RENNWOLF_02, Berlin)

VS

Bortelag:

KLOS

(SCHLOSSBRUNNE_01, Saarland)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

FLUMMI

(ROHRECK_04, Berlin)

VS

Bortelag:

DusselDart

(BIERSTIEFEL_01, Baden-württemberg)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

VICKY

(BIERSTIEFEL_03, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

TOBI

(SCHLOSSBRUNNE_02, Saarland)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

MICKI

(ROHRECK_04, Berlin)

VS

Bortelag:

ELLI

(ROHRECK_04, Berlin)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

LaSiEmAm

(ROHRECK_01, Berlin)

VS

Bortelag:

JACKSON

(CASINOF.PLAY_01, Bayern)

Tid:
18:00:00
Hjemmelag:

LISA

(SMOKEY JOE_03, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

DARTOPA

(BIERSTIEFEL_01, Baden-württemberg)

Tid:
18:10:00
Hjemmelag:

NACCO

(DART-FACTORY_03, Hessen)

VS

Bortelag:

LAURA

(SCHLOSSBRUNNE_01, Saarland)

Tid:
18:10:00
Hjemmelag:

SKORPION

(GALERIE, Rheinland-pfalz)

VS

Bortelag:

Hupsi

(ROHRECK_04, Berlin)

Tid:
18:10:00
Hjemmelag:

MARTIN

(BIERSTIEFEL_01, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

PP

(SCHLOSSBRUNNE_02, Saarland)

Tid:
18:10:00
Hjemmelag:

LARINA

(SMOKEY JOE_01, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

VANY

(DARTS_02, Hessen)

Tid:
18:20:00
Hjemmelag:

MARIO

(GALERIE, Rheinland-pfalz)

VS

Bortelag:

PUMMELFEE

(DARTS_01, Hessen)

Tid:
18:20:00
Hjemmelag:

OLLI F.

(SMOKEY JOE_03, Niedersachsen)

VS

Bortelag:

CHRIS S

(BIERSTIEFEL_02, Baden-württemberg)

Tid:
18:20:00
Hjemmelag:

OLI

(BIERSTIEFEL_02, Baden-württemberg)

VS

Bortelag:

SCHMOOCK

(DART-FACTORY_03, Hessen)

Tid:
18:20:00

FINAL CRICKET TERUEL

Spain
Hjemmelag:

Moli

(CRUCE, Teruel)

VS

Bortelag:

MOLECULA

(CAPRY, Teruel)

Tid:
17:48:10
Hjemmelag:

Viru

(MILLENNIUM 2, Teruel)

VS

Bortelag:

PINGA

(LA PLAZA, Teruel)

Tid:
17:59:00
Hjemmelag:

Nach

(CRUCE, Teruel)

VS

Bortelag:

Roberto

(CAPRY 2, Teruel)

Tid:
18:02:00
Hjemmelag:

Alejandro

(CAPRY, Teruel)

VS

Bortelag:

Rati

(CAPRY 2, Teruel)

Tid:
18:12:00
Hjemmelag:

Jefe

(MILLENNIUM 1, Teruel)

VS

Bortelag:

LUISITO

(CAPRY, Teruel)

Tid:
18:22:00

VELERO

Spain
Hjemmelag:

SEGUN

()

VS

Bortelag:

MARI0

()

Tid:
17:57:00

STRYKER FRIDAY 5/25

USA
Hjemmelag:

CHUCKIE

(GAS STATION 3B, Louisiana)

VS

Bortelag:

DONOVAN

(GAS STATION 2W, Louisiana)

Tid:
09:53:14
Tider vist etter følgende lokal tid:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players Den Beste Fellesskap av Dartspillere