Online Live Darts Spill - Radikal Darts Players
Login
Du er i: Hjem > Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Dagens planlagte konkurranser

Dagens planlagte konkurranser 12/06/2024 Trykk for å forstørre

Cup Marçal Grupo D

19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   Pirulito Bala   S. C. CORTEGAÇA-001, Aveiro

VS

Bortelag   Martini´s   MARTINI´S B-001, Porto)
19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   Flash Darts   FLASH-001, Aveiro

VS

Bortelag   Marçal Strong Darts   MARçAL B-001, Porto)

Cup Marçal Grupo E

19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   Super Bock   NEBRASKA BAR-001, Aveiro

VS

Bortelag   Marçal Silver   MARçAL A-001, Porto)
19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   Ritual   RITUAL 1-001, Aveiro

VS

Bortelag   Cafe Sao Lazaro   CAFé SãO LAZARO-001, Aveiro)
19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   Like a Boss Team   LIKE A BOSS -001, Porto

VS

Bortelag   Razoáveis   CENTRAL B-001, Porto)

3ª CAT. 5º A 8º

22:00:00  22:00:00
Hjemmelag   RV TEAM 1   SETAS CLUB RV-003, Coimbra

VS

Bortelag   ULTRA MINIS 2   ULTRA MINIS-001, Lisboa)

AMISTOSO

09:00:00  09:00:00
Hjemmelag   VISTA AL VALLE   VISTA AL VALLE-001, Santa cruz de tenerife

VS

Bortelag   BAR LA PLAZA   PLAZA LA BAR-001, Santa cruz de tenerife)

LIGA PAREJAS RATING

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   EL POZO   BAR EL POZO-001, Barcelona

VS

Bortelag   MORRALLA   BAR EL BARRIL 2-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   LA MIRADA   BAR LA MIRADA-001, Barcelona

VS

Bortelag   DEPORTIVO A   DEPORTIVO 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   EL XIRI   BAR EL XIRI-001, Barcelona

VS

Bortelag   NATI   BAR NATI-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   EL BARRIL   BAR EL BARRIL 1-001, Barcelona

VS

Bortelag   DEPORTIVO B   DEPORTIVO 2-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE EXTRA

19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   MAYORQUINA PROYECTOS   LA MALLORQUINA-001, Girona

VS

Bortelag   AMANECER   BAR LA PSCINA-001, Almería)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   IBERHIGIENE DART SUR   CLUB BILLAR 2-002, Málaga

VS

Bortelag   SANZARA TEAM   CAFE LEVANTE-001, Sevilla)

MIERCOLES VERANO A

20:15:00  20:15:00
Hjemmelag   VANDALIA DANI   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona

VS

Bortelag   N.C.PARK LLAMA   N.C.PARK 3-003, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Hjemmelag   LA CAVA   LA CAVA 1-001, Barcelona

VS

Bortelag   DE MOO   BAR DE MOO-003, Barcelona)

MIERCOLES VERANO B

20:15:00  20:15:00
Hjemmelag   SIERRA MORENA   SIERRA DE MORENA-001, Barcelona

VS

Bortelag   N.C.PARK DRIVER   N.C.PARK 1-001, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Hjemmelag   ANTIQUARY   BAR ANTIQUARY-001, Barcelona

VS

Bortelag   VANDALIA GALEGO   BAR VANDALIA 2-001, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Hjemmelag   MESON AMISTAD   MESON LA AMISTAD-001, Barcelona

VS

Bortelag   CALA MERCHE   BAR CALA MERCHE-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-5

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LOS DE SIEMPRE   FIESTA Y PAZ-001, Albacete

VS

Bortelag   MORCONES IBERICOS   BAR PERIQUITO -001, Cádiz)

UNITED LEAGUE G-6

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   BARE SISOME   BARE-004, Madrid

VS

Bortelag   LA TRIBU   LA TRIBU-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   TIERRA A   TIERRA-001, Albacete

VS

Bortelag   ES"PRAT"TARADOS   P.BARCELONISTA-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   ONIX TEAM   UNIQUE-120, Albacete

VS

Bortelag   ESPASITO   LVDVS-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   SON CLADERA A   SON CLADERA-001, Illes balears

VS

Bortelag   BARE CERVEPERROS   BARE 6-006, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   KARIBIA ÉLITE   KARIBIA 1-001, Madrid

VS

Bortelag   LOS ARGAMBOYS   PICASSO 2-002, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-9

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   INDIAN SPIRIT   INDIAN SPIRIT-001, Limburg

VS

Bortelag   LIXIADOS DART'S   COMECOCOS 2-004, Ávila)

UNITED LEAGUE G-10

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   DESPISTAOS Y 5   DISTRITO 39-002, Cantabria

VS

Bortelag   EL CARIBE   CAFE CARIBE-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   SITTING BULL   SHYK-001, Madrid

VS

Bortelag   LA QUINTA DEL CASTRO   AMIGOS D DARDO 1-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   SUEÑO CONTIGO K+DARD   CANALEJAS.COME-005, Salamanca

VS

Bortelag   BONAPARTE   BONAPARTE -001, Limburg)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LOS DALTONS   PUB DEL HUECAR 2-002, Cuenca

VS

Bortelag   MALLORQUINA DARTS   LA MALLORQUINA-002, Girona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   GOYOWI   GOYO'S-003, Barcelona

VS

Bortelag   THE WARRIORS   BARRACON 1-001, Segovia)

UNITED LEAGUE G-14

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   CUÑADOS DARTS   LOS CUÑAOS-001, Barcelona

VS

Bortelag   REGRESO DE LA LOKA   BAR PORRUKY 01-001, Huelva)

UNITED LEAGUE G-15

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   K-PUNTO TATTOO   K PUNTO 1-001, Madrid

VS

Bortelag   ELCESAR DARTS   C.R. MURCIANA 1-001, Illes balears)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   NO COMMENTS   DISTRITO 39-001, Cantabria

VS

Bortelag   ISOTOPOS   CAFE TIFFANY'S-001, Murcia)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   CLUB DART PIZARRA B   SALA ALEX 1-001, Málaga

VS

Bortelag   THE SNIPERS   FORNO PORTUGUES-002, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   CALA CAO   PARADA-004, Barcelona

VS

Bortelag   EL PICARO   EL PICARO-001, Illes balears)

UNITED LEAGUE G-18

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   THE UNDERDOGS   HOF TEN BLOTE 2-002, Vlaams-brabant

VS

Bortelag   YAIZA   YAIZA-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   ANACONDARTS   ENTREDART 2-002, Madrid

VS

Bortelag   LIENCRES DARTS   MARVIN-001, Cantabria)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LA VICTOIRE   LA VICTOIRE-001,

VS

Bortelag   ASTURDARTS   BAR ASTURIAS-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   D.D.F.   EL PEDRAGAL-001, Valladolid

VS

Bortelag   CALA NITA RADIKAL   CA LA NITA-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   MALECÓN DARTS   MALECON-003, Palencia

VS

Bortelag   TALADART   BAR MIGUEL 2-002, Toledo)

UNITED LEAGUE G-19

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   BARE II   BARE 7-007, Madrid

VS

Bortelag   LOS HOMBRES DE PAKO   LA CREMA-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-20

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   BUNDESDARTS   BUNDESBAR 1-001, Jaén

VS

Bortelag   PUB BABOLUBA   LA POSADA-001, Alicante)

UNITED LEAGUE G-22

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   CASABLANQUEÑOS   BAR GOYOTE-002, Barcelona

VS

Bortelag   TRIPLE COPAS   ENTRE COPAS-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LA COPPE   LA COPPE-001, Barcelona

VS

Bortelag   ERCUMOXAKA   FIERO COPAS-001, Sevilla)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   JG TEAM   CAFETERIA J-G 1-001, Almería

VS

Bortelag   ALKIMIA DARTS   A.C.D.LAGUNA-002, Valladolid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   TRIPLE 13   VALHALLA 2-002, Almería

VS

Bortelag   BUSCATE LA VIDA   LORENTE BAR-002, Tarragona)

UNITED LEAGUE G-25

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   THE DALTONS   HOF TEN BLOTE 1-001, Vlaams-brabant

VS

Bortelag   LOS RENEGADOS   BAR HIEDRA-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LA INGRATA   LA INGRATA-001, Almería

VS

Bortelag   JAGERTEAM   K PUNTO 4-004, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   ÁGORA A MUERTE   AGORA 1-001, Madrid

VS

Bortelag   ASTONBIRRAS   EL CALLEJON-080, Girona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   MANHATTAN'S LAGUNA   MANHATAN 1-001, Valladolid

VS

Bortelag   PENYA BARCELONISTA   P. BARCELONISTA-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LOS PATA NEGRA   BAR PERIQUITO-002, Cádiz

VS

Bortelag   BAR RIOS   BAR RIOS-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-26

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   MIBER TEAM   MIBER -001, Albacete

VS

Bortelag   BARE CELTA   BARE 2-002, Madrid)

UNITED LEAGUE G-27

20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   TORREMOLINOS TEAM   BAR IMPERIAL 1-001, Málaga

VS

Bortelag   LA ENCINITA   ENCINITA BAR-001, Tarragona)

UNITED LEAGUE G-30

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   STARDARTS   CELLER BAR-002, Girona

VS

Bortelag   $ECRE$   LA PENULTIMA-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   RON OF DARTS   SON OF DARTS 2 L-001, Madrid

VS

Bortelag   TÓMATE 2   BAR TOMATE 2-001, Madrid)

UNITED LEAGUE G-31

21:30:00  21:30:00
Hjemmelag   MALDITOS BASDARDOS   CAFE GRILLO-001, Burgos

VS

Bortelag   THUNDERBITCHES   MANHATAN 1-001, Valladolid)

UNITED LEAGUE G-32

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   TATE'S TARTS EL NIU   EL NIU-001, Alicante

VS

Bortelag   EIFFEL DARTS   SALA EIFFEL-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   TIERRA C   TIERRA 2-001, Albacete

VS

Bortelag   GOYOSAURIOS   GOYO'S-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   MASSE CAFE   MASSE CAFE 1-001, Málaga

VS

Bortelag   TRIKIPOLITOXIS   RINCON DE TROYA-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   TIFFANY'S BEER   CAFE TIFFANY'S-002, Murcia

VS

Bortelag   ELECTRODUENDES   NAVACERRADA -001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   MONGOLOS CREW   TOTEMS PUB-002, Madrid

VS

Bortelag   LOS MINGUITOS PRIME   LOS 2 HERMANOS 1-001, Guadalajara)

UNITED LEAGUE G-33

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   LUDUS   EL LIO-002, Araba

VS

Bortelag   FRIENDS TEAM   TONY'S-002, Girona)

UNITED LEAGUE G-34

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   BERRAKOS LA FAMILIA   LA FAMILIA-001, Barcelona

VS

Bortelag   PSICOSIS TEAM   PUB LEMOUR 2-002, Málaga)

UNITED LEAGUE G-35

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   3 TERCIOS KARIBIA   KARIBIA 2-002, Madrid

VS

Bortelag   LOS MATARATAS   BLUES CAFE-001, Málaga)

UNITED LEAGUE G-37

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   F.N MANCHESTER PITI   FRANFURT NURI'S-001, Barcelona

VS

Bortelag   ROMPECERDARTS   ENTREDARTS 1-001, Madrid)

UNITED LEAGUE G-38

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   CABALLO PERDEDOR   KARIBIA 1-001, Madrid

VS

Bortelag   ARREA TEAM   TORRE VERMELLA-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LA MONCLOA FREIDURIA   LA MONCLOA-001, Málaga

VS

Bortelag   DARTS VADER   LA TABERNITA 1-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   LOS MIGUELITOS   BAR MIGUEL 3-003, Toledo

VS

Bortelag   AKAGAMI DARTS   8 LEVEL - 2-001, Illes balears)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   CHULIT@S Y PUNTO   K PUNTO 2-002, Madrid

VS

Bortelag   LOS SOLFAMIDAS   CAFETERIA DEAN-001, Madrid)

UNITED LEAGUE G-42

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   EL MURO   TABERNA ANDALUZA-002, Madrid

VS

Bortelag   KECENA   BAR KEKEMA-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   BRUJAS AVERIADAS   NAVACERRADA 2-002, Madrid

VS

Bortelag   PARROQUIA DARTS   PARROQUIA-001, Albacete)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   B.Q.S.   QUE SOL-001, Valladolid

VS

Bortelag   TRACIOS   LVDVS-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   ROMBOSTIN BARE   BARE 2-002, Madrid

VS

Bortelag   OASIS   OASIS-001, Barcelona)

TERCERA MORADO A

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   MOLINER - A (MIERCO)   MOLINER-001, Zaragoza

VS

Bortelag   CHIQUI   RINCON CHIQUI-001, Zaragoza)

Wed Ladies Dbl 7

15:00:00  15:00:00
Hjemmelag   Diane / Sammie   MEMOREZE AT JR1-001, Missouri

VS

Bortelag   Melissa / Deb   MEMOREZE AT JR6-006, Missouri)
15:00:00  15:00:00
Hjemmelag   Shea / Moe   MEMOREZE AT JR6-006, Missouri

VS

Bortelag   Sherry / Ashley   MEMOREZE AT JR6-006, Missouri)

236LilsWedSumDblNeut

14:00:00  14:00:00
Hjemmelag   Grant & Dre   STANDARD

VS

Bortelag   Donnie & Nathan   STANDARD)
14:00:00  14:00:00
Hjemmelag   Matthew & Les   LIL'S BOARD 1-001, Virginia

VS

Bortelag   YB & Pam   STANDARD)
14:00:00  14:00:00
Hjemmelag   Robin & Bob   STANDARD

VS

Bortelag   Sean & Mary   STANDARD)
14:00:00  14:00:00
Hjemmelag   CC & Matt Ware   STANDARD

VS

Bortelag   Jason & KC   STANDARD)

teste

16:58:10  16:58:10
Hjemmelag   pedro   GAELCODARTS-001, Açores

VS

Bortelag   ruben   ENTRE LINHAS-001, Faro)

Iniciante 3

22:15:00  22:15:00
Hjemmelag   PEDRO   CENTRAL NOG, Viseu

VS

Bortelag   PAULO   MIKITA SNACK-BAR, Porto)
22:15:00  22:15:00
Hjemmelag   Pure Magic   PRETO & BRANCO, Guarda

VS

Bortelag   Jcabp   BOWLING HOUSE 1, Braga)
22:15:00  22:15:00
Hjemmelag   Naf   MERCADINHO 3, Aveiro

VS

Bortelag   RODRIGO   UTOPIA14 , Viseu)
22:15:00  22:15:00
Hjemmelag   AFONSO   BAR PETISCO 53, Madeira

VS

Bortelag   THIAGO   JOVEM 2000, Porto)

Pro Master 1

22:30:00  22:30:00
Hjemmelag   MENDES   BAR JP 2, Portalegre

VS

Bortelag   MANAKA   FLASH 2, Aveiro)
22:30:00  22:30:00
Hjemmelag   BANDIT   BAR TRANSVAL, Madeira

VS

Bortelag   VITOR   LOWCOST BAR I, Madeira)
22:30:00  22:30:00
Hjemmelag   SHARK   GARDEN 1, Porto

VS

Bortelag   FERREIRA   GARDEN 1, Porto)
Tider vist etter følgende lokal tid:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players Det Beste Fellesskap for Dartspillere