Online Live Darts Spill - Radikal Darts Players
Login
Du er i: Hjem > Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Dagens planlagte konkurranser

Dagens planlagte konkurranser 21/05/2022 Trykk for å forstørre

Bundesliga 21/22 (1)

16:30:00  16:30:00
Hjemmelag   DC Malditos   KATZENSTüBERL 1-001, Niederösterreich

VS

Bortelag   Darting Bulls   NETZI'S SPORTST.-001, Oberösterreich)
16:30:00  16:30:00
Hjemmelag   Top Gun Pro   GH BACH_01-001, Oberösterreich

VS

Bortelag   DSV 14/1 Wels   CAFE 14-1 8-008, Oberösterreich)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   DC Alcatraz   DC ALCATRAZ_1-001, Oberösterreich

VS

Bortelag   DC Malditos   KATZENSTüBERL 1-001, Niederösterreich)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   D.L.A. Reloaded   DARTING ACES_5-005, Oberösterreich

VS

Bortelag   DSV 14/1 Wels   CAFE 14-1 8-008, Oberösterreich)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   Top Gun Pro   GH BACH_01-001, Oberösterreich

VS

Bortelag   Darting Bulls   NETZI'S SPORTST.-001, Oberösterreich)

Bundesliga 21/22 (2)

16:30:00  16:30:00
Hjemmelag   Top Gun Pro   GH BACH_02-001, Oberösterreich

VS

Bortelag   DSV 14/1 Wels   CAFE 14-1 7-007, Oberösterreich)
16:30:00  16:30:00
Hjemmelag   DC Malditos   KATZENSTüBERL 2-001, Niederösterreich

VS

Bortelag   Darting Bulls   NETZI'S SPORTST.-002, Oberösterreich)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   DC Alcatraz   DC ALCATRAZ_3-003, Oberösterreich

VS

Bortelag   DC Malditos   KATZENSTüBERL 2-001, Niederösterreich)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   D.L.A. Reloaded   DARTING ACES_6-006, Oberösterreich

VS

Bortelag   DSV 14/1 Wels   CAFE 14-1 7-007, Oberösterreich)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   Top Gun Pro   GH BACH_02-001, Oberösterreich

VS

Bortelag   Darting Bulls   NETZI'S SPORTST.-002, Oberösterreich)

HappyGame Champions

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   Double In 1   DOUBLE IN_02-002, Oberösterreich

VS

Bortelag   DC Bull Auge   CAFE BAR SAX 1-001, Oberösterreich)

MüTeGE 22 A 2

17:45:00  17:45:00
Hjemmelag   Dartkings   SPORTP.BLANKE_06-006, Niedersachsen

VS

Bortelag   Dart Devils   ZUR BLANKE_02-002, Niedersachsen)
18:45:00  18:45:00
Hjemmelag   Dorfdarter 1   SGBADBENTHEIM_02-002, Niedersachsen

VS

Bortelag   Detten`s Dart Crew 2   UNDERGROUND_06-006, Nordrhein-westfalen)

MüTeGE 22 A 1

17:45:00  17:45:00
Hjemmelag   Fast Flyers   ZUR KL. KNEIPE_1-002, Niedersachsen

VS

Bortelag   DBVM   ZUMMüNSTERTOR_02-002, Nordrhein-westfalen)

SCHOOL vs ALCAIDE

18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   SCHOOL LOUNGE   SCHOOL LOUNGE-002, Leiria

VS

Bortelag   CAFÉ ALCAIDE   O ALCAIDE BAR-001, Leiria)

NAVEGAXTION CAT A G1

18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   BAR SEDE 1   NAVEGAXTION 28-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 1   NAVEGAXTION 30-001, Porto)
18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   OM D'MUNDO   NAVEGAXTION 30-001, Porto

VS

Bortelag   EUROPA DARDOS   NAVEGAXTION 28-001, Porto)
19:20:00  19:20:00
Hjemmelag   EUROPA DARDOS   NAVEGAXTION 28-001, Porto

VS

Bortelag   BAR SEDE 1   NAVEGAXTION 28-001, Porto)
19:20:00  19:20:00
Hjemmelag   GARDEN 1   NAVEGAXTION 30-001, Porto

VS

Bortelag   OM D'MUNDO   NAVEGAXTION 30-001, Porto)
20:40:00  20:40:00
Hjemmelag   OM D'MUNDO   NAVEGAXTION 30-001, Porto

VS

Bortelag   BAR SEDE 1   NAVEGAXTION 28-001, Porto)
20:40:00  20:40:00
Hjemmelag   EUROPA DARDOS   NAVEGAXTION 28-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 1   NAVEGAXTION 30-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT A G2

18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   MARÇAL GOLD   NAVEGAXTION 34-001, Porto

VS

Bortelag   BENCATOMA PIPA   NAVEGAXTION 32-001, Porto)
18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   GARDEN 2   NAVEGAXTION 32-001, Porto

VS

Bortelag   TUESDAY BOCK STARS   NAVEGAXTION 34-001, Porto)
19:20:00  19:20:00
Hjemmelag   TUESDAY BOCK STARS   NAVEGAXTION 34-001, Porto

VS

Bortelag   MARÇAL GOLD   NAVEGAXTION 34-001, Porto)
19:20:00  19:20:00
Hjemmelag   BENCATOMA PIPA   NAVEGAXTION 32-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 2   NAVEGAXTION 32-001, Porto)
20:40:00  20:40:00
Hjemmelag   MARÇAL GOLD   NAVEGAXTION 34-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 2   NAVEGAXTION 32-001, Porto)
20:40:00  20:40:00
Hjemmelag   BENCATOMA PIPA   NAVEGAXTION 32-001, Porto

VS

Bortelag   TUESDAY BOCK STARS   NAVEGAXTION 34-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT B G1

15:30:00  15:30:00
Hjemmelag   SCC DARDOS   NAVEGAXTION 04-001, Porto

VS

Bortelag   OM DARTS   NAVEGAXTION 04-001, Porto)
16:50:00  16:50:00
Hjemmelag   OM DARTS   NAVEGAXTION 04-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 3   NAVEGAXTION 02-001, Porto)
18:10:00  18:10:00
Hjemmelag   OM DARTS   NAVEGAXTION 04-001, Porto

VS

Bortelag   NEW YORK TEAM 1   NAVEGAXTION 02-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT B G2

15:30:00  15:30:00
Hjemmelag   RAZOAVEIS B   NAVEGAXTION 12-001, Porto

VS

Bortelag   ESPAÇO B   NAVEGAXTION 10-001, Porto)
15:30:00  15:30:00
Hjemmelag   GOLFINHO 1   NAVEGAXTION 10-001, Porto

VS

Bortelag   OM TRUTAS   NAVEGAXTION 12-001, Porto)
16:50:00  16:50:00
Hjemmelag   OM TRUTAS   NAVEGAXTION 12-001, Porto

VS

Bortelag   RAZOAVEIS B   NAVEGAXTION 12-001, Porto)
16:50:00  16:50:00
Hjemmelag   ESPAÇO B   NAVEGAXTION 10-001, Porto

VS

Bortelag   GOLFINHO 1   NAVEGAXTION 10-001, Porto)
18:10:00  18:10:00
Hjemmelag   OM TRUTAS   NAVEGAXTION 12-001, Porto

VS

Bortelag   ESPAÇO B   NAVEGAXTION 10-001, Porto)
18:10:00  18:10:00
Hjemmelag   GOLFINHO 1   NAVEGAXTION 10-001, Porto

VS

Bortelag   RAZOAVEIS B   NAVEGAXTION 12-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT B G3

15:30:00  15:30:00
Hjemmelag   RITUAL CAFE   NAVEGAXTION 06-001, Porto

VS

Bortelag   ADESKABIR A   NAVEGAXTION 06-001, Porto)
16:50:00  16:50:00
Hjemmelag   ADESKABIR A   NAVEGAXTION 06-001, Porto

VS

Bortelag   TOUR NE   NAVEGAXTION 06-001, Porto)
18:10:00  18:10:00
Hjemmelag   TOUR NE   NAVEGAXTION 06-001, Porto

VS

Bortelag   RITUAL CAFE   NAVEGAXTION 06-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT B G4

15:30:00  15:30:00
Hjemmelag   CARAVELA   NAVEGAXTION 14-001, Porto

VS

Bortelag   DESAFIOTEAM ANANASES   NAVEGAXTION 18-001, Porto)
15:30:00  15:30:00
Hjemmelag   GUIDI   NAVEGAXTION 18-001, Porto

VS

Bortelag   BDP 1   NAVEGAXTION 14-001, Porto)
16:50:00  16:50:00
Hjemmelag   DESAFIOTEAM ANANASES   NAVEGAXTION 18-001, Porto

VS

Bortelag   GUIDI   NAVEGAXTION 18-001, Porto)
16:50:00  16:50:00
Hjemmelag   BDP 1   NAVEGAXTION 14-001, Porto

VS

Bortelag   CARAVELA   NAVEGAXTION 14-001, Porto)
18:10:00  18:10:00
Hjemmelag   GUIDI   NAVEGAXTION 18-001, Porto

VS

Bortelag   CARAVELA   NAVEGAXTION 14-001, Porto)
18:10:00  18:10:00
Hjemmelag   BDP 1   NAVEGAXTION 14-001, Porto

VS

Bortelag   DESAFIOTEAM ANANASES   NAVEGAXTION 18-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT C G1

14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   AGUA DE COCO   NAVEGAXTION 22-001, Porto

VS

Bortelag   CENTRAL DA LONGA CAF   NAVEGAXTION 22-001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   GESTAPO KREUZ   NAVEGAXTION 24-001, Porto

VS

Bortelag   IMPAR BAR   NAVEGAXTION 24-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   CENTRAL DA LONGA CAF   NAVEGAXTION 22-001, Porto

VS

Bortelag   GESTAPO KREUZ   NAVEGAXTION 24-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   IMPAR BAR   NAVEGAXTION 24-001, Porto

VS

Bortelag   AGUA DE COCO   NAVEGAXTION 22-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   IMPAR BAR   NAVEGAXTION 24-001, Porto

VS

Bortelag   CENTRAL DA LONGA CAF   NAVEGAXTION 22-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   AGUA DE COCO   NAVEGAXTION 22-001, Porto

VS

Bortelag   GESTAPO KREUZ   NAVEGAXTION 24-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT C G2

14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   MOUSSE DARTS TEAM   NAVEGAXTION 26-001, Porto

VS

Bortelag   RAZOAVEIS   NAVEGAXTION 28-001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   PRAÇA BAR 1   NAVEGAXTION 28-001, Porto

VS

Bortelag   OS DUROS   NAVEGAXTION 26-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   OS DUROS   NAVEGAXTION 26-001, Porto

VS

Bortelag   RAZOAVEIS   NAVEGAXTION 28-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   PRAÇA BAR 1   NAVEGAXTION 28-001, Porto

VS

Bortelag   MOUSSE DARTS TEAM   NAVEGAXTION 26-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   MOUSSE DARTS TEAM   NAVEGAXTION 26-001, Porto

VS

Bortelag   OS DUROS   NAVEGAXTION 26-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   RAZOAVEIS   NAVEGAXTION 28-001, Porto

VS

Bortelag   PRAÇA BAR 1   NAVEGAXTION 28-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT C G3

14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   CAFE TARRIO DFT   NAVEGAXTION 30-001, Porto

VS

Bortelag   JC BAR   NAVEGAXTION 32-001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   OS UVAS   NAVEGAXTION 32-001, Porto

VS

Bortelag   DVOLUTO   NAVEGAXTION 30-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   JC BAR   NAVEGAXTION 32-001, Porto

VS

Bortelag   OS UVAS   NAVEGAXTION 32-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   DVOLUTO   NAVEGAXTION 30-001, Porto

VS

Bortelag   CAFE TARRIO DFT   NAVEGAXTION 30-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   OS UVAS   NAVEGAXTION 32-001, Porto

VS

Bortelag   CAFE TARRIO DFT   NAVEGAXTION 30-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   DVOLUTO   NAVEGAXTION 30-001, Porto

VS

Bortelag   JC BAR   NAVEGAXTION 32-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT C G4

14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   ILUSTRE   NAVEGAXTION 34-001, Porto

VS

Bortelag   WHITE LEGION   NAVEGAXTION 08-001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Hjemmelag   PURE CAXINAS   NAVEGAXTION 08-001, Porto

VS

Bortelag   CARISMA   NAVEGAXTION 34-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   CARISMA   NAVEGAXTION 34-001, Porto

VS

Bortelag   ILUSTRE   NAVEGAXTION 34-001, Porto)
15:50:00  15:50:00
Hjemmelag   WHITE LEGION   NAVEGAXTION 08-001, Porto

VS

Bortelag   PURE CAXINAS   NAVEGAXTION 08-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   PURE CAXINAS   NAVEGAXTION 08-001, Porto

VS

Bortelag   ILUSTRE   NAVEGAXTION 34-001, Porto)
17:10:00  17:10:00
Hjemmelag   CARISMA   NAVEGAXTION 34-001, Porto

VS

Bortelag   WHITE LEGION   NAVEGAXTION 08-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G1

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   ARMAZEM 124   NAVEGAXTION 02-001, Porto

VS

Bortelag   MANETAS   NAVEGAXTION 04-001, Porto)
11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   GARDEN 4   NAVEGAXTION 04-001, Porto

VS

Bortelag   BAR SEDE 2   NAVEGAXTION 02-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   MANETAS   NAVEGAXTION 04-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 4   NAVEGAXTION 04-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   BAR SEDE 2   NAVEGAXTION 02-001, Porto

VS

Bortelag   ARMAZEM 124   NAVEGAXTION 02-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   MANETAS   NAVEGAXTION 04-001, Porto

VS

Bortelag   BAR SEDE 2   NAVEGAXTION 02-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   ARMAZEM 124   NAVEGAXTION 02-001, Porto

VS

Bortelag   GARDEN 4   NAVEGAXTION 04-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G2

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   PORTAL TEAM   NAVEGAXTION 06-001, Porto

VS

Bortelag   ACR Q PERDIGAO   NAVEGAXTION 06-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   ACR Q PERDIGAO   NAVEGAXTION 06-001, Porto

VS

Bortelag   DESAFIO TEAM VINHO   NAVEGAXTION 06-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   DESAFIO TEAM VINHO   NAVEGAXTION 06-001, Porto

VS

Bortelag   PORTAL TEAM   NAVEGAXTION 06-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G3

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   3 SOBREIROS   NAVEGAXTION 08-001, Porto

VS

Bortelag   DESAFIO TEAM NABOS   NAVEGAXTION 08-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   DESAFIO TEAM NABOS   NAVEGAXTION 08-001, Porto

VS

Bortelag   CAFE DA GINA   NAVEGAXTION 08-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   CAFE DA GINA   NAVEGAXTION 08-001, Porto

VS

Bortelag   3 SOBREIROS   NAVEGAXTION 08-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G4

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   ON-FIRE   NAVEGAXTION 10-001, Porto

VS

Bortelag   MARÇAL SILVER   NAVEGAXTION 10-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   MARÇAL SILVER   NAVEGAXTION 10-001, Porto

VS

Bortelag   BLACK&WHITE   NAVEGAXTION 10-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   BLACK&WHITE   NAVEGAXTION 10-001, Porto

VS

Bortelag   ON-FIRE   NAVEGAXTION 10-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G5

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   GOLFINHO 2   NAVEGAXTION 12-001, Porto

VS

Bortelag   BDP2   NAVEGAXTION 12-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   BDP2   NAVEGAXTION 12-001, Porto

VS

Bortelag   ESPAÇO B 2   NAVEGAXTION 12-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   ESPAÇO B 2   NAVEGAXTION 12-001, Porto

VS

Bortelag   GOLFINHO 2   NAVEGAXTION 12-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G6

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   ADEGA DA POÇA   NAVEGAXTION 14-001, Porto

VS

Bortelag   GOLFINHO 3   NAVEGAXTION 14-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   GOLFINHO 3   NAVEGAXTION 14-001, Porto

VS

Bortelag   AC DARTS   NAVEGAXTION 14-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   AC DARTS   NAVEGAXTION 14-001, Porto

VS

Bortelag   ADEGA DA POÇA   NAVEGAXTION 14-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G7

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   NEW YORK TEAM 2   NAVEGAXTION 20-001, Porto

VS

Bortelag   DARTHUS   NAVEGAXTION 20-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   DARTHUS   NAVEGAXTION 20-001, Porto

VS

Bortelag   TASKA JOKA   NAVEGAXTION 20-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   TASKA JOKA   NAVEGAXTION 20-001, Porto

VS

Bortelag   NEW YORK TEAM 2   NAVEGAXTION 20-001, Porto)

NAVEGAXTION CAT D G8

11:00:00  11:00:00
Hjemmelag   RITUAL   NAVEGAXTION 18-001, Porto

VS

Bortelag   JARDIM DA BEIRA   NAVEGAXTION 18-001, Porto)
12:20:00  12:20:00
Hjemmelag   JARDIM DA BEIRA   NAVEGAXTION 18-001, Porto

VS

Bortelag   ADESKABIR B   NAVEGAXTION 18-001, Porto)
13:40:00  13:40:00
Hjemmelag   ADESKABIR B   NAVEGAXTION 18-001, Porto

VS

Bortelag   RITUAL   NAVEGAXTION 18-001, Porto)

NAVEGAXTION FEM G1

17:30:00  17:30:00
Hjemmelag   MAOS DE CHUMBO   NAVEGAXTION 24-001, Porto

VS

Bortelag   CIBER GIRLS   NAVEGAXTION 22-001, Porto)
17:30:00  17:30:00
Hjemmelag   MARGARIDAS   NAVEGAXTION 22-001, Porto

VS

Bortelag   MIMIES DARDOS   NAVEGAXTION 24-001, Porto)
18:50:00  18:50:00
Hjemmelag   CIBER GIRLS   NAVEGAXTION 22-001, Porto

VS

Bortelag   MARGARIDAS   NAVEGAXTION 22-001, Porto)
18:50:00  18:50:00
Hjemmelag   MIMIES DARDOS   NAVEGAXTION 24-001, Porto

VS

Bortelag   MAOS DE CHUMBO   NAVEGAXTION 24-001, Porto)
20:10:00  20:10:00
Hjemmelag   MARGARIDAS   NAVEGAXTION 22-001, Porto

VS

Bortelag   MAOS DE CHUMBO   NAVEGAXTION 24-001, Porto)
20:10:00  20:10:00
Hjemmelag   MIMIES DARDOS   NAVEGAXTION 24-001, Porto

VS

Bortelag   CIBER GIRLS   NAVEGAXTION 22-001, Porto)

NAVEGAXTION FEM G2

17:30:00  17:30:00
Hjemmelag   A BEA MAS JA NAO HA   NAVEGAXTION 26-001, Porto

VS

Bortelag   BLACK GIRLS   NAVEGAXTION 26-001, Porto)
18:50:00  18:50:00
Hjemmelag   BANDIDAS DO DUNAS   NAVEGAXTION 26-001, Porto

VS

Bortelag   A BEA MAS JA NAO HA   NAVEGAXTION 26-001, Porto)
20:10:00  20:10:00
Hjemmelag   BLACK GIRLS   NAVEGAXTION 26-001, Porto

VS

Bortelag   BANDIDAS DO DUNAS   NAVEGAXTION 26-001, Porto)

G-1 MIXTOS 2022 BU

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   DIANA DE GALES   BARRI07-001, Burgos

VS

Bortelag   COMEME EL KOKI   BARRI07 2-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   EDU-JESSY   NUEVO DACAROE-001, Burgos

VS

Bortelag   ZIPI Y ZAPE   BARRI07-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   YUDICA   YUDICA-001, Burgos

VS

Bortelag   PATATEROS   NUEVO DACAROE-001, Burgos)

UNITED LEAGUE G-13

19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   INDIO ROSES   PIZZERIA KEBAB-001, Girona

VS

Bortelag   SAKAFLUS TEAM   PUB DARWIN-001, Barcelona)

G-4 MIXTOS 2022 BU

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   LOS MUELAS   NUEVO DACAROE-001, Burgos

VS

Bortelag   LOS MINIONS   ENDRAGORA-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   LOS JUANILLOS   BIRRA DE BRIAN-001, Burgos

VS

Bortelag   TU Y YO   BIRRA DE BRIAN-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   MON   NUEVO DACAROE-001, Burgos

VS

Bortelag   ACHELIPU   BARRI07-001, Burgos)

LIGA SABADO A

16:55:00  16:55:00
Hjemmelag   VALIRA   BAR VALIRA-001, Barcelona

VS

Bortelag   N.C.PARK A   N.C.PARK 3-003, Barcelona)
18:45:00  18:45:00
Hjemmelag   N.C.PARK A   N.C.PARK 3-003, Barcelona

VS

Bortelag   VALIRA   BAR VALIRA-001, Barcelona)

LIGA SABADO B

18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   MAGNIFIC   BAR MAGNIFIC-002, Barcelona

VS

Bortelag   QUE GUAY   BAR QUE GUAY-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   N.C.PARK B   N.C.PARK 3-003, Barcelona

VS

Bortelag   MESON DUQUE   MESON DUQUE-001, Barcelona)

LIGA SABADO C

15:45:00  15:45:00
Hjemmelag   TINGLADO   BAR TINGLADO-001, Barcelona

VS

Bortelag   N.C.PARK C   N.C.PARK 1-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   TINGLADO   BAR TINGLADO-001, Barcelona

VS

Bortelag   VANDALIA B   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Hjemmelag   N.C.PARK D   N.C.PARK 1-001, Barcelona

VS

Bortelag   N.C.PARK C   N.C.PARK 1-001, Barcelona)

G-5 MIXTOS 2022 BU

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   HIJOS DEL MAL   BARRI07-001, Burgos

VS

Bortelag   K A PASAO   RINCON DEL PEKE3-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   JOSE Y JAKE   VIDEO FOX 3-001, Burgos

VS

Bortelag   DARTAHOLICS   LA ALTEZA-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   AITOR-RAKEL   VIDEO FOX 3-001, Burgos

VS

Bortelag   CASI QUE SI   RINCON DEL PEKE3-001, Burgos)

G-6 MIXTOS 2022 BU

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   LOS VETERANOS   CONDE 1-001, Burgos

VS

Bortelag   ES LO QUE HAY   RINCON DEL PEKE3-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   JENNYKES   RINCON DEL PEKE3-001, Burgos

VS

Bortelag   CHIP Y CHOP   PARRAL D GAMONAL-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   MI PAULA!!!   BARRI07-001, Burgos

VS

Bortelag   LOS FLAMENCOS   CONDE 3-001, Burgos)

G-7 MIXTOS 2022 BU

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   CONDEMIX   CONDE 3-001, Burgos

VS

Bortelag   LOS MALOS   BAR LA PEÑA 2-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   HACHIKOS   RINCON DEL PEKE-001, Burgos

VS

Bortelag   SANDRA-HASABULLAH   CONDE 3-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   M & M   NUEVO DACAROE-001, Burgos

VS

Bortelag   ROCIO-JAVIER   4 X 4-001, Burgos)

G-1 PAREJAS 2022 BU

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   LOS MITICOS   VIDEO FOX 3-001, Burgos

VS

Bortelag   CALIFORNIA BRIVI   BAR CALIFORNIA-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   2 + 1   BAR BARRASA-001, Burgos

VS

Bortelag   MIKELIN RODRIGO   NUEVO DACAROE-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   7 TRIPLE   CONDE 1-001, Burgos

VS

Bortelag   POLLOS GORDOS   NUEVO DACAROE-001, Burgos)

TAÇA LISDARDOS

17:00:00  17:00:00
Hjemmelag   XUXU TEAM   DOCE CAFÉ-001, Leiria

VS

Bortelag   TERTULIAS MASTERS   ASS. TERTULIAS-001, Lisboa)
18:30:00  18:30:00
Hjemmelag   DOUBLE BULL   ALL4DARTS-001, Lisboa

VS

Bortelag   DART MASTERS   CEBOLA NET CAFFÉ-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   NORTE SUL   PAST. NORTE SUL-001, Setúbal

VS

Bortelag   BORDÁGUA 1   BORDA DE ÁGUA-001, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   CONQUILHA A   CAFÉ A CONQUILHA-001, Leiria

VS

Bortelag   CAFÉ ARTUR   CAFÉ ARTUR-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Hjemmelag   S.C. BARQUINHA   S.C.DA BARQUINHA-001, Santarém

VS

Bortelag   DARTS BAR   100 VICIUS-001, Lisboa)
19:30:00  19:30:00
Hjemmelag   DOCE CAFÉ 2   DOCE CAFÉ-002, Leiria

VS

Bortelag   ALDEANO 1   TERTULIA ALDEANO-001, Setúbal)
20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   GRAJ   GRAJ-001, Leiria

VS

Bortelag   CAFÉ MODERNO   CAFÉ MODERNO-001, Leiria)
21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   FRAGATA SAGRES   CAFÉ FRAGATA-002, Setúbal

VS

Bortelag   DARTS NONE   100 VICIUS-001, Lisboa)
22:00:00  22:00:00
Hjemmelag   AI LAMBE YOU   KATE KERO 1-001, Lisboa

VS

Bortelag   KATE-KERO TEAM   KATE KERO 1-001, Lisboa)

ANIVER. TRIPLETAS 2

16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   CATANIA 1   CATANIA 1-001, Huelva

VS

Bortelag   AVENGERS   TASCA DEL GRATA-001, Barcelona)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   TRIPLE J   LA CALA-004, Barcelona

VS

Bortelag   LOS PISTOLEROS   LOS CUÑAOS-001, Barcelona)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   CANDILEJA SOUL   CANDILEJAS-001, Málaga

VS

Bortelag   LOS ARTISTAS   LA MAJUELA-001, Huelva)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   LOS POWER RANGERS   PUB 80 ROCK-001, Granada

VS

Bortelag   CALA-PSJD   LA CALA-006, Barcelona)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   KIOSKO CHINO   KIOSKO CHINO-001, Huelva

VS

Bortelag   LA CABRIA   BAR JALI-001, Jaén)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   EL PINAR 3   BAR EL PINAR 3-003, Cádiz

VS

Bortelag   SINSU - DARTS   CAFE TIFFANY'S-001, Murcia)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   LA VICTOIRE   LA VICTOIRE-001, Vlaams-brabant

VS

Bortelag   RINCON STAR   BAR RINCON-001, Barcelona)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   GAME OF STREET   GAME OF STREET 1-001, Huelva

VS

Bortelag   MALAGUISTA A   PEÑA MALAGUEÑA-001, Málaga)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   PISTOLEROS DEL PILAR   LA PARADA-001, Las palmas

VS

Bortelag   CASA REINA   EL ARQUILLO-003, Málaga)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   TROPEZÓN   EL TROPEZON-001, Barcelona

VS

Bortelag   SALA ALEX   SALA ALEX 2-002, Málaga)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   TROPECIENTOS   EL TROPEZON-002, Barcelona

VS

Bortelag   LOS CALVIN KLEIN   BAR EL PINAR 2-002, Cádiz)
16:00:00  16:00:00
Hjemmelag   THE POLL-BOX   BODEGA LUCAS-001, Sevilla

VS

Bortelag   FORNO PORTUGUES   FORNO PORTUGUES-001, Huelva)
16:10:00  16:10:00
Hjemmelag   ARQUILLO   EL ARQUILLO-003, Málaga

VS

Bortelag   EL PINAR 4   BAR EL PINAR 1-001, Cádiz)
Tider vist etter følgende lokal tid:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players Den Beste Fellesskap av Dartspillere