Login
Du er i: Hjem > Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Online Live Darts Spill

Dagens planlagte konkurranser

Dagens planlagte konkurranser 24/11/2020 Trykk for å forstørre

Nation League 2

18:30:00  18:30:00
Hjemmelag   DC Schwarzach 3   DC SCHWARZACH-001, Salzburg

VS

Bortelag   DC Angern   GH WALDFRIEDEN-002, Salzburg)
18:30:00  18:30:00
Hjemmelag   DC Altheim   DC ALTHEIM-001, Oberösterreich

VS

Bortelag   DSO 1   DSO_01-001, Niederösterreich)
18:30:00  18:30:00
Hjemmelag   DC Neuwirt 2   GH NEUWIRT-002, Salzburg

VS

Bortelag   Tinje Tiger   PLATZL WIRT-001, Kärnten)
18:30:00  18:30:00
Hjemmelag   Team Steyr 2   DC ALCATRAZ_2-002, Oberösterreich

VS

Bortelag   DC Neuwirt 1   GH NEUWIRT-001, Salzburg)
18:30:00  18:30:00
Hjemmelag   Panzerotto   PANZEROTTO-01, Salzburg

VS

Bortelag   Floriani Wolves   DC FLORIANI-001, Oberösterreich)

Online Høst-A

12:00:00  12:00:00
Hjemmelag   Trang fødsel   HAVNELAGERET-001, Østfold

VS

Bortelag   WO - IKKE KAMP   BOYES-003, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Hjemmelag   Tivoli 1   BOYES-002, Østfold

VS

Bortelag   Plankebyen 1   TAPHOUSE-002, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Hjemmelag   Moss Angels   MEYER-001, Østfold

VS

Bortelag   Fredrikshald Light   HALDEN-001, Østfold)

RT REFOR.vs GENIOS

19:30:00  19:30:00
Hjemmelag   RT REFORMADOS   CAFE SARAIVA-002, Lisboa

VS

Bortelag   GÉNIOS DO BARALHO   GÉNIOSDOBARALHO-001, Setúbal)

1ª CAT. GRUPO A

21:30:00  21:30:00
Hjemmelag   DARTS BAR   DARTS BAR-002, Lisboa

VS

Bortelag   CONQUILHA A   CAFÉ A CONQUILHA-001, Leiria)

1ª CAT. GRUPO B

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   GRELHADOS BELIEVERS   OS GRELHADOS-001, Setúbal

VS

Bortelag   COMPANHIA 8   CAFE ARCADIA-001, Lisboa)

2ª CAT. GRUPO A

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   CAMARNAL B   S.R.CAMARNAL-001, Lisboa

VS

Bortelag   CAFÉ LOPES   CAFE LOPES-001, Leiria)

3ª CAT. GRUPO B

21:00:00  21:00:00
Hjemmelag   CORETO BAR   CORETO BAR-002, Setúbal

VS

Bortelag   THE MACHINES - SX   PDMC-PS-002, Setúbal)

5ª CAT. GRUPO C

20:00:00  20:00:00
Hjemmelag   USC MIRA-SINTRA1   MIRA-SINTRA-002, Lisboa

VS

Bortelag   ARCADIA LADY'S   CAFE ARCADIA-001, Lisboa)

L. CANARIA 1ª VIE 20

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   AVENIDA L.P. A   BAR AVENIDA, La palma

VS

Bortelag   LA AMISTAD A   AMISTAD, Fuerteventura)

UNITED LEAGUE G-1

20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   `t Spieke 1   'T SPIEKE_01-001, Antwerpen

VS

Bortelag   EL PINAR TEAM   BAR EL PINAR 2-002, Cádiz)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   VOER RETURNS   VOER KAFE-006, Málaga

VS

Bortelag   DARSTZONE TOP   LA CALA-006, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   TEAM GOYOS   GOYO´S-003, Barcelona

VS

Bortelag   LA BANDA DEL CATANIA   CATANIA-001, Huelva)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   MAS DARDOS ESPRATTA   CASA SEVILLA 1-001, Barcelona

VS

Bortelag   TOWER RANGERS   TOWER-001, Tarragona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   GAUDI MONTSERRAT   GAUDI-002, Barcelona

VS

Bortelag   ELS GALLORQUINES   BAR DO 2-001, Illes balears)

UNITED LEAGUE G-10

20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   LOS ARTISTAS   MELO BURGER -001, Huelva

VS

Bortelag   NEW SANT MARTI   CP SANT MARTí-002, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   PURO ARTE FAMILY   CAFE PURO ARTE-001, Málaga

VS

Bortelag   LOS CACHONDOS   RINCON BAR -001, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   ISOTOPOS   CAFE TIFFANY'S-001, Murcia

VS

Bortelag   KE PUNTAZO   BODEGUITA-002, Huelva)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   GOYOSMIX   GOYO´S-003, Barcelona

VS

Bortelag   MONSTERS   BAR DO 1-001, Illes balears)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   CALA MAFU ER PRIMO   LA CALA-005, Barcelona

VS

Bortelag   PARADETA TEAM   BAR LA PARADETA-001, Girona)

L. CANARIA 3ª JUE 20

08:00:00  08:00:00
Hjemmelag   CRUZ DEL RAYO   CRUZ DEL RAYO 1-001, Santa cruz de tenerife

VS

Bortelag   VIP-HERRADURA   HERRADURA LA 2-002, Santa cruz de )

UNITED LEAGUE G-16

20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   LOS VENGADORES   CASA DOMINGO-001, Barcelona

VS

Bortelag   MINUTO 94   F. PORTUGUES 2-002, Huelva)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   SI PUEDO SI   CAFE TIFFANY'S-002, Murcia

VS

Bortelag   DARTS CAFE ATLANTIDA   CAFE ATLANTIDA-001, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   LOS CAFETEROS   EL CAFETÓ-001, Barcelona

VS

Bortelag   TRIPLE CHOCO   OASIS-001, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   LAS GUAPIS DEL RIERA   BAR RIERA-001, Barcelona

VS

Bortelag   GAUDIM   GAUDI-003, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   DOBLE O NADA   CASINO MINERO 1-001, Huelva

VS

Bortelag   EL MURAL 1.5   EL MURAL-002, Girona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   AMIGOS DEL DARDO   AMIGOS D DARDO 1-001, Málaga

VS

Bortelag   CALA-FANS   LA CALA-007, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-13

20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   CCGG TEAM   UNIVERSITAS 2-002, Málaga

VS

Bortelag   LOS FLECHAS   LA TASCA-001, Las palmas)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   ROLENS CAFE COPAS   ROLEN'S-001, Jaén

VS

Bortelag   UNAY PACASA   EL FRENAZO-A-90-001, Zamora)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   LOS FAMILY   KIOSKO CHINO-001, Huelva

VS

Bortelag   LOS BARRIGUITAS   LA ALTEZA-001, Burgos)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   BLACK HORSE A   LOS CORUCHOS-001, Cuenca

VS

Bortelag   KE PUNTO HUELVA   BODEGUITA-001, Huelva)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   2FF TEAM   DOS FF-001, Barcelona

VS

Bortelag   EL PUERTECITO   EL PUERTECICO-001, Almería)

UNITED LEAGUE G-14

20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   SAKAFLUS TEAM   QUATRE VENTS-001, Barcelona

VS

Bortelag   LOS REBUSCANDO   RINCONCITO OK-001, Huelva)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   PONTO DE ENCONTRO   PONTODE ENCONTRO-001,

VS

Bortelag   BAR MOLINA   BAR MOLINA-001, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   TROPECIENTOS   EL TROPEZON-001, Barcelona

VS

Bortelag   MONOS CON PLATILLOS   AMIGOS D DARDO 2-002, Málaga)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   GATO GOLOSO TEAM   EL GATO GOLOSO-001, Las palmas

VS

Bortelag   SALA ALEX   SALA ALEX 2-002, Málaga)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   OIANDI TEAM   ARTEPE-001, Araba

VS

Bortelag   TXIKIBOYS   LOS CUÑAOS-001, Barcelona)
20:30:00  20:30:00
Hjemmelag   LA PARADA TEAM 2   LA PARADA-001, Las palmas

VS

Bortelag   BAR CALIFORNIA   BAR CALIFORNIA-001, Burgos)

gameon cri dbls2

02:30:00  02:30:00
Hjemmelag   Tony/Asshat   CHRISTIANA PUB-1-001, Delaware

VS

Bortelag   Dustin/Levi   THE OTHER SIDE 3-003, Oklahoma)

ADA MON 11/23 LVL 1

04:19:00  04:19:00
Hjemmelag   KRIS SWIFT   SHUCKERS #3-003, Texas

VS

Bortelag   MARK YOUNGBLOOD   SANDBAR 5-001, Virginia)

ADA MON 11/23 LVL 2

04:27:00  04:27:00
Hjemmelag   JOSH KIST   LESTARDOS -004, Delaware

VS

Bortelag   JASON SANDERS   KING & HARTS-002, Idaho)
Tider vist etter følgende lokal tid:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players Den Beste Fellesskap av Dartspillere